ÜRETİM

LİKİT KOZMETİK ÜRETİMİ

Sınırlarını sizin belirlediğiniz kozmetik dünyasına hoş geldiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ambalajlarda sunabileceğimiz kozmetik ürünlerimizde, dilediğiniz renkleri ve en seçkin esansları tercih etmek elinizde. Üretimde kullanılan hammaddelerinin tümü dünyanın önde gelen kozmetik hammadde markalarının ürünleri olup, üretimi gerçekleştirilen kozmetik ürünlerin tümü İyi Üretim Uygulamaları (GMP) standartlarını sağlamaktadır

Phone call

KAPASİTE

Günlük sıvı kozmetik bulk üretim kapasitesi 6 ton ve 120.000 şişeleme ve markalama şeklindedir. Kozmetik ürün ambalajlarında değişen teknoloji ile paralel ağırlıklı olarak şeffaf veya renkli pet şişeler ve polietilen tüp ambalaj kullanımı tercih edilmektedir. Bunların dışında pvc ve polietilen şişeler de tercih edilebilmektedir.

Phone call

KATI SABUN ÜRETİMİ

Katı sabun üretiminde firmamız tarafından yurt dışından ithal edilen sabun hammaddesi kullanılmaktadır. Talep ve tercihe göre beyaz sabun dışında gliserinli, zeytinyağlı ve bitkisel ve özel ekstraktların kullanıldığı pek çok çeşit katkılı sabun üretimi yapılmaktadır. Tam otomatik sabun üretim hattımız günlük 4 ton katı sabun işleyebilmektedir. Mevcut kalıp ve logolar dışında müşteri tercihlerine göre kalıp ve logo hazırlanabilir. Üretimi gerçekleştirilen sabunlar çıplak, karton kutulu, şeffaf veya beyaz pile sargılı, alupack veya soft pack ambalajlarla sunulmaktadır. Sipariş miktarının yeterli olması halinde renkli sabun imalatı gerçekleştirilebilmektedir. Tam otomatik sabun üretim hattı dışında çok özel tasarımlar için yatay pres ile özel üretim de yapılabilmektedir.

Phone call

AKSESUAR

Kozmetik ürünleriniz dışında tercih edeceğiniz aksesuarlar ile daha geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz. Tasarımınızı tamamlamak, odalarınızın şıklığını arttırmak için kullanabileceğiniz aksesuarların tümünün ambalaj tasarımları yine firmamız tarafından sağlanmaktadır. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışından tedarik edilen aksesuarlar tarafımızca üretilen ve paketlenen ambalajları ile göz doldurmaktadır.

Phone call

TAMPON BASKI

Genellikle aksesuarlarda tercih edilmek ile birlikte kozmetik ürün ambalajlarında etiket dışında tampon baskılı ürün seçilmesi halinde firmamız bünyesinde günlük 60.000 adet baskı gerçekleştirilebilmektedir. Kurumsal kimliğinizde belirtilen pantone numaralarınız ile özel olarak hazırlanan pantone boyaları kullanılan baskı makineleri yarı otomatik olarak çalışmaktadır.

Phone call

GRAFİK

Profesyonel grafik ekibimiz ürünleriniz için konseptinize en uygun özgün tasarımları ile hem maliyet hem şıklık konusunda desteğimiz ürünlerinizin üretim aşamasına kadar dilediğiniz tasarımın oluşturulmasında yanınızda olacaktır. Üretim aşamasından önce son onayınıza kadar dilediğiniz tasarımı gerçekleştirebilir kendinize en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Phone call