Gizlilik Politikası Kvkk Metni

Bu formun amacı, özellikle kişisel verilerin korunmasına ilişkin yeni AB Yönetmeliği 2016/679 (GDRP) kapsamındaki haklarınızı size bildirmektir.6 Ocak 1978 tarih ve 78-17 sayılı Kanun ve 25 Mayıs 2018 tarihinde yürürlüğe giren 2016/679 AB Yönetmeliği uyarınca, Ziyaretçilerimizden ve/veya Müşterilerimizden genel olarak talep edilen kişisel verilerin, mesleki amaçlarla dahi olsa, özellikle web sitemiz aracılığıyla bize gönderdikleri bilgi taleplerinin işlenmesi için ve aynı zamanda akdedilen ticari taahhütlerin bir parçası olarak daha sonra gerçekleştirmemizi istedikleri siparişlerin işlenmesi için gereklidir. Bu tür verilerin toplanmasının temel amacı budur.Veri işlemenin belirli bir ticari, muhasebe ve lojistik amacı vardır: ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sağlamak veya bir sipariş veya sözleşme yürütmek.

Verilerinizin ayrıca ve muhtemelen promosyon veya reklam amacıyla veya ticaret fuarlarına davet veya iletişim işlemleri için kullanılması için, bu sayfanın altındaki kutuyu işaretleyerek onayınız gerekecektir.Bu veriler, sözleşmenin veya siparişin tek alıcısı şirketimizin çalışanları olmak üzere üçüncü kişilere ve sözleşmeye taraf olan çeşitli katılımcılara ve hizmet sağlayıcılara, örneğin nakliye ve teslimat amaçlarıyla iletilmez.

Bu verilere erişimi olan herhangi bir kişi, özellikle o kişinin erişeceği kişisel verilerin gizliliği ile ilgili olarak bir gizlilik yükümlülüğüne tabi olacaktır.Sağlanacak veriler zorunlu veya isteğe bağlı olarak işaretlenecektir, yanıt verilmemesinin siparişinizin veya sözleşmenizin tamamının veya bir kısmının işlenmesini engelleyebileceği belirtilecektir.Bu veriler, her bir veri kategorisi için sağlanan yasal saklama süresi boyunca saklanır.

Müşteri veya Ziyaretçi, yürürlükteki ulusal ve Avrupa yönetmeliklerine uygun olarak, verilere kalıcı olarak erişme, bunları değiştirme, düzeltme veya itiraz etme hakkının yanı sıra kendisiyle ilgili bilgilere ilişkin taşınabilirlik hakkına sahiptir.

Bu hak, detay@detaylimited.com adresinden e-posta ile iletişime geçebileceğiniz Veri Sorumlumuz İletişim Departmanımız tarafından size iletilecek olan şartlar ve koşullar çerçevesinde ve prosedürlere uygun olarak kullanılabilir. com.

Veri Sorumlusu, size en fazla bir ay içinde cevap verecek ve taleplerin karmaşıklığına ve sayısına bağlı olarak bu süreyi, veri sahibini bir ay içinde bilgilendirmek kaydıyla iki ay daha uzatma seçeneğine sahip olacaktır. / erişim hakkı talebi. Talep eksikse (örneğin kimlik belgesi yok), Veri Sorumlusu ek bilgi talep etme hakkına sahiptir: bu durumda süre askıya alınır ve bu bilgi verildikten sonra yeniden başlar.