DETAY Cosmetic

Image

Hakkımızda

2002 yılında buklet malzemeleri pazarlaması amacı ile başlayan başarı öyküsü, günümüzde otelinizin konseptine uygun grafik tasarımı ve ürün yaratılmasından, kozmetik ürünlerin imalat ve şişelenmesine; tampon baskı, terlik, matbaa ve sabun imalatları ile ülke sınırlarında 600'ü aşkın tesise ve dünya genelinde 12 ülkeye ulaşmaktadır. Kuruluşundan bugüne geçen zaman zarfında detay, gerek imalatını üstlendiği kalemler, gerekse pazarlama alanındaki başarılı çizgisi sayesinde rakiplerini geride bırakmayı başararak sektördeki lider konumuna gelmiştir.

Detay; imalatını gerçeleştirdiği sağlık bakanlığı onaylı ve serbest dolaşım sertifikasına sahip kozmetik ürünlerin yanı sıra, kozmetikte Avrupa’nın sayılı markalarından olan GFL Kozmetik' in Türkiye distribütörü olarak faaliyet göstermekte olup markalı ürünlerde de geniş bir ürün yelpazesi sunabilmektedir.

Hedefi müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzun süreli birliktelikler kurmak olan detay sunduğu hizmet kalıtesini "beklentilerinizinde ötesinde" noktasına getirmeyi başarmıştır. Kaliteli, pazarlama, tasarım, imalat, temin ve dağıtım elemanlarımızdan oluşan kadromuzla sizleride referanslarımız arasında görebilmek umuduyla.

Image